Malarstwo i rzeźba Galeria katharsis44

Współczesna twórczość artystyczna posiada bezsporne walory nie tylko w oczach mistrzów i znawców przedmiotu również  przeciętny człowiek  dostrzega jej wielką wartość estetyczną, intelektualną i materialną.

Galeria S.T. - Ukrzyżowanie olej 30x30
Galeria S.T. – Ukrzyżowanie olej 30×30

W wyniku rzutkości i pomysłowości świata twórców w 2004 roku została powołana do życia wystawa, galeria internetowa z pracami artystów o nazwie Katharsis 44. Galeria  promuje prace z takich dyscyplin sztuki jak: malarstwo, rzeźba & metaloplastyka i inne .

Galeria w sieci www nie może prawidłowo funkcjonować bez solidnego zaplecza reklamowego, mam tu na myśli np.: sklep z dziełami sztuki, plastyczne fora dyskusyjne czy też katalog stron o pokrewnej problematyce, podaję przykład: ART Webdirectory koniecznie powiązany z problematyką  artystyczną.

Sztuka może mieć wkład w życie codzienne. W takim przypadku praca mistrza ogranicza się do wykonania  przedmiotów codziennego użytku. Dzieła te wykonane przez kowali artystycznych i metaloplastyków prezentujemy, za pośrednictwem Gallery – artistic craft k44.

Nie wszystko można policzyć jest wiele dziedzin życia, które opierają się na estetyce. Między innymi jest to twórczość artystyczna w skład której wchodzą takie dyscypliny jak: malarstwo, rzeźba,  metaloplastyka, muzyka czy inne. Poddając dzieło twórcy ocenie często mówi przez nas gust, a nie istota twórcza, którą widzi w wąskim zakresie geniusz.

 

One thought on “Malarstwo i rzeźba Galeria katharsis44”

  1. Pingback: Sklep muzyka | artykuły Art

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.