Sklep art online galerii K44

Błędnie myślisz, że nie znajdziesz w sieci Internetu e-marketu zajmującego się promocją artystyczną? Zachęcam do prześledzenia tej propozycji.

Malarstwo jest dyscypliną,  która od dawna towarzyszy człowiekowi. Niewątpliwie tak to wygląda i to za sprawą pracy twórców, nie zawsze narażając się na duże koszty możesz stać się właścicielem wartościowych przedmiotów z dziedziny malarstwa czy rzeźby.

Rzeźba, malarstwo, obrazy czyli sztuka współczesna wymyka się skomercjalizowanemu spojrzeniu oraz charakteryzuje się tym, że nie można jej zaszufladkować.

Zauważmy, że w poszukiwaniu  równowagi  nawet kompletny laik nieubłaganie idzie w kierunku odczuć, które magazynuje np.: rzeźba (sculpture) czy inne dzieła twórczości artystycznej. Świadczy to o tym, że tęsknimy za sztuką oraz jej potrzebujemy.

Na początku XXI wieku zrodził się nietuzinkowy projekt mający na celu promocję malarstwa i innych dzieł sztuki w szerokim znaczeniu tego słowa. Wychodząc naprzeciw inicjatywie oraz wyobrażeniom twórców udostępniamy ART sklep trudniący się promocją artystyczną. W ART e-markecie dostępny jest ogromny asortyment produktów twórców z wielu dziedzin sztuki. Zobacz!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.