Tylko muzyka jest prawdziwą sztuką

Muzyka to dziedzina twórczości o najwyższym współczynniku oddziaływania na emocje,  nie należy ignorować niniejszego imperatywu w dorobku artystycznym oraz na drodze właściwego kształtowania się człowieka. Widać ów proces w historii cywilizacji.

Wytwórnia “Li-music” tworzy struktury muzyczne daleko nad freskami, fundamentem dźwięku i kontrapunktami. Kompozycje  oparte są o sztuczne wibracje i częstotliwości mocno wciśnięte w codzienną teraźniejszość, a nie wymyślone. Zachęcamy wszystkich  do porównania się z naszą produkcją artystyczną.

Sound 001 - li-music 2004
Sound 001 – li-music 2004

Praca artysty nie zabrzmi bez niespętanego aktu twórczego oraz wolnej promocji medialnej. Obecny wiek nowoczesnych technologii wybornie realizuje ów wymóg, kto chce może być w Internecie, zarówno samo degradujący się celebryta, jak i skromny geniusz. Wymogiem jest jednak medialna popularyzacja czyli zagospodarowanie dogodnej  powierzchni reklamowej w sieci,  np.: spis stron muzyka.

Jest wiele stylów muzycznych: muzyka etniczna, rock, rap, etc. … Na odlew istniejącemu przekonaniu są one sobie równe dlatego, że scala je ten sam komponent czyli drgająca fala akustyczna o określonej wysokości. Muzyka słyszana jest w każdym miejscu, jesteśmy w niej zanurzeni jednak “koncert” zagłusza jej dźwięk.

Jest wiele pracowni muzycznych trudniących się kompozycją oraz aranżacją, lecz multum z nich uzależnia się od narzuconych stylów opłacalnego partactwa i nie zasługuje na miano nieskrępowanej sztuki. Chwalebne jest istnienie pracowni muzycznych o  niezniszczalnym filarze wolnej idei artystycznej…
– Wolna muzyka!
– Nieskorumpowana muzyka!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.